Chat with us, powered by LiveChat

Akademia Spółek Kapitałowych 2016 – zapraszamy!

0

Wszystkich zainteresowanych prawem gospodarczym zapraszamy na Akademię Spółek Kapitałowych 2016.

Akademia jest to coroczny cykl wykładów organizowany przez Instytut Allerhanda oraz Koło Naukowe Prawa Gospodarczego i Handlowego TBSP UJ, odbywający się na Wydziale Prawa i Administracji UJ.

Spotkania poświęcone są wybranym, ważnym zagadnieniom dotyczącym problematyki spółek kapitałowych, prowadzone są przez ekspertów – teoretyków i praktyków związanych z Instytutem Allerhanda, Uniwersytetem Jagiellońskim oraz innymi instytucjami.

Tegoroczne wykłady obywają się w czwartki oraz w środę, 1 czerwca, w godzinach 18.30-20.00 na Wydziale Prawa i Administracji UJ. Pierwsze spotkanie już 14 czerwca – prelekcję wygłosi prof. dr hab. Andrzej Szumański.

Udział w wykładach jest bezpłatny, warunkiem uczestnictwa jest rejestracja poprzez wysłanie wiadomości na adres: akademia@allerhand.pl.

Korporacyjnie.pl jest patronem medialnym wydarzenia!

Wszelkie szczegóły, dostępne są na stronie internetowej Akademii: www.akademia.allerhand.pl

12928291_10154208546945466_8170453097988746032_n

Share.

About Author

dr Szymon Syp LL.M. Adwokat Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytetu na Florydzie oraz Uniwersytetu w Indianie. Specjalizuje się w transakcjach M&A na rynku prywatnym oraz publicznym, w tym w zakresie krajowych i zagranicznych transakcji pracując dla klientów prywatnych, spółek publicznych, akcjonariuszy, firm rodzinnych, spółek wielobranżowych czy funduszy PE/VC. Posiada również doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi biznesu klientów prywatnych, obsługi prawnej startupów, w zakresie restrukturyzacji grup spółek czy też świadczenia usług z zakresu prawa konkurencji. Autor ponad 30 publikacji (w tym komentarzy do MAR, Prawa Pocztowego, Prawa rynku kapitałowego (w opracowaniu) oraz prelegent na przeszło 40 konferencjach. W 2016 r. został  laureatem V edycji konkursu „Prawnicy – liderzy jutra 2016”, organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna i Wolters Kluwer Polska oraz wyróżniony w kategorii "młodzi obiecujący" przez miesięcznik "Gentleman". Założyciel: korporacyjnie.pl, prawoamedycyna.pl oraz antitrust.pl kancelaria@szymonsyp.com

Leave A Reply

Filtr antyspamowy *