Chat with us, powered by LiveChat

Company Law Reform in Central and Eastern Europe, 9-10.06.2016, Warszawa

0

9 i 10 czerwca 2016 r w Warszawie, w Sali Notowań Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych odbędzie się konferencja pt. “Company Law Reform in Central and Eastern Europe: Legal Borrowing, Leapfrogging, and Innovating for a Competitive Regulatory Environment”.

Wydarzenie zostało objęte patronatem m. in. Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie i Ministerstwa Sprawiedliwości.

Jest to już szósta edycja konferencji European Company Law, dedykowanych Prawu spółek, ale po raz pierwszy odbywająca się w Polsce. Poprzednie konferencje odbywały się w Leiden, Utrecht, Maastricht i Uppasala.

Konferencja stanowi znaczące wydarzenie poświęcone Prawu spółek; jej celem jest stworzenie forum debaty dla ekspertów z całej Europy w przedmiotowym zakresie. Organizatorzy przewidują spotkanie około 140 uczestników- teoretyków, praktyków prawa z Polski i krajów zagranicznych, przedstawicieli biznesu jak również przedstawicieli instytucji finansowych. Szczególny nacisk zostanie położony na reformy prawa spółek w Europie Centralnej i Środkowowschodniej. Powyższe zagadnienia zostaną przedstawione w szerokiej perspektywie ewolucji Europejskiego Prawa Spółek. Pierwszy dzień Konferencji będzie dyskusją ekspertów; drugi dzień przeznaczony jest na prezentację referatów naukowych wyłonionych w konkursie Call for Papers.

Językiem Konferencji będzie język angielski.

Po więcej szczegółów zapraszamy na: www.ecl.allerhand.pl

Share.

About Author

dr Szymon Syp LL.M. Adwokat Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytetu na Florydzie oraz Uniwersytetu w Indianie. Specjalizuje się w transakcjach M&A na rynku prywatnym oraz publicznym, w tym w zakresie krajowych i zagranicznych transakcji pracując dla klientów prywatnych, spółek publicznych, akcjonariuszy, firm rodzinnych, spółek wielobranżowych czy funduszy PE/VC. Posiada również doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi biznesu klientów prywatnych, obsługi prawnej startupów, w zakresie restrukturyzacji grup spółek czy też świadczenia usług z zakresu prawa konkurencji. Autor ponad 30 publikacji (w tym komentarzy do MAR, Prawa Pocztowego, Prawa rynku kapitałowego (w opracowaniu) oraz prelegent na przeszło 40 konferencjach. W 2016 r. został  laureatem V edycji konkursu „Prawnicy – liderzy jutra 2016”, organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna i Wolters Kluwer Polska oraz wyróżniony w kategorii "młodzi obiecujący" przez miesięcznik "Gentleman". Założyciel: korporacyjnie.pl, prawoamedycyna.pl oraz antitrust.pl kancelaria@szymonsyp.com

Leave A Reply

Filtr antyspamowy *