Chat with us, powered by LiveChat

Competition Advocacy Matters (2) – wraz z Instytutem Allerhanda odwiedzimy Mołdawskę Radę Konkurencji

0

Z nieukrywaną radością informuję, że wspólnie z Grzegorzem Pizoniem weźmiemy udział w kontynuacji projektu, o którym wspominaliśmy (Competition Advocacy Matters – wraz z Instytutem Allerhanda przeszkolimy Mołdawskę Radę Konkurencji) realizowanego przez Instytut Allerhanda.

Projekt zakłada organizację konferencji w Kiszyniowie, która stanowić będzie kontynuację warsztatów szkoleniowych przeprowadzonych dla 5 urzędników mołdawskiego urzędu w Warszawie w październiku 2015 roku (więcej zobacz wpis – Współpraca polsko-mołdawska z zakresu prawa konkurencji i pomocy publicznej)

Konferencja poprzedzona będzie ‘competition cafe’, nieformalną debatą organizacji pozarządowych oraz przedstawicieli świata nauki na temat metod upowszechniania wiedzy z zakresy pomocy publicznej, zamówień publicznych oraz prawa konkurencji.

Projekt Instytutu, w którym bierzemy  udział współfinasowany jest przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Królestwa Norwegii.

Projekt, obejmuje kilkudniowy pobyt w Mołdawii, podczas którego m.in. zostaną wygłoszone prelekcje z zakresu prawa konkurencji i pomocy publicznej.

Pobyt w Mołdawii będzie również okazją do podzielenia się z  Radą Konkurencji Mołdawii polskimi doświadczeniami  w ramach wdrażania przepisów z zakresu prawa konkurencji i pomocy publicznej.

Share.

About Author

dr Szymon Syp LL.M. Adwokat Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytetu na Florydzie oraz Uniwersytetu w Indianie. Specjalizuje się w transakcjach M&A na rynku prywatnym oraz publicznym, w tym w zakresie krajowych i zagranicznych transakcji pracując dla klientów prywatnych, spółek publicznych, akcjonariuszy, firm rodzinnych, spółek wielobranżowych czy funduszy PE/VC. Posiada również doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi biznesu klientów prywatnych, obsługi prawnej startupów, w zakresie restrukturyzacji grup spółek czy też świadczenia usług z zakresu prawa konkurencji. Autor ponad 30 publikacji (w tym komentarzy do MAR, Prawa Pocztowego, Prawa rynku kapitałowego (w opracowaniu) oraz prelegent na przeszło 40 konferencjach. W 2016 r. został  laureatem V edycji konkursu „Prawnicy – liderzy jutra 2016”, organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna i Wolters Kluwer Polska oraz wyróżniony w kategorii "młodzi obiecujący" przez miesięcznik "Gentleman". Założyciel: korporacyjnie.pl, prawoamedycyna.pl oraz antitrust.pl kancelaria@szymonsyp.com

Leave A Reply

Filtr antyspamowy *