Chat with us, powered by LiveChat

Seminarium z zakresu prawa konkurencji i pomocy publicznej z delegacją mołdawską

0

Już jutro w siedzibie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów odbędzie się seminarium z zakresu prawa konkurencji i pomocy publicznej w ramach projektu realizowanego przez Instytut Allerhanda.

Uroczystego otwarcia seminarium dokona dr Arkadiusz Radwan – Prezes Instytutu Allerhanda.

Następnie swoje prelekcje wygłoszą:

1) Ewelina Stępnik, Dyrektor Biura Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów;

2) Viorica Carare – Prezes Rady Konkurencji Republiki Mołdawskiej;

3) Mateusz Błachucki – pracownik Departamentu Kontroli Koncentracji Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów;

4) Marta Gutkowska – pracownik Departamentu Monitorowania Pomocy Publicznej;

4) Szymon Syp i Grzegorz Pizoń – realizujący projekt w ramach Instytutu Allerhanda.

Po seminarium odbędzie się dyskusja i sesja networkingowa z udziałem zaproszonych gości.

Udział potwierdzili m.in. dr Marta Sendrowicz oraz dr Tomasz Bagdziński.

Seminarium zapoczątkuje dwa dni szkoleń w ramach którego wybrani eksperci Rady Konkurencji Republiki Mołdawii zostaną przeszkoleni w sposobach wdrożenia nowo uchwalonych ustaw przez Republikę Mołdawii: Prawa konkurencji oraz Pomocy publicznej.

Projekt Instytutu Allerhanda realizowany jest dzięki grantowi (wsparciu) norweskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

 

Share.

About Author

dr Szymon Syp LL.M. Adwokat Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytetu na Florydzie oraz Uniwersytetu w Indianie. Specjalizuje się w transakcjach M&A na rynku prywatnym oraz publicznym, w tym w zakresie krajowych i zagranicznych transakcji pracując dla klientów prywatnych, spółek publicznych, akcjonariuszy, firm rodzinnych, spółek wielobranżowych czy funduszy PE/VC. Posiada również doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi biznesu klientów prywatnych, obsługi prawnej startupów, w zakresie restrukturyzacji grup spółek czy też świadczenia usług z zakresu prawa konkurencji. Autor ponad 30 publikacji (w tym komentarzy do MAR, Prawa Pocztowego, Prawa rynku kapitałowego (w opracowaniu) oraz prelegent na przeszło 40 konferencjach. W 2016 r. został  laureatem V edycji konkursu „Prawnicy – liderzy jutra 2016”, organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna i Wolters Kluwer Polska oraz wyróżniony w kategorii "młodzi obiecujący" przez miesięcznik "Gentleman". Założyciel: korporacyjnie.pl, prawoamedycyna.pl oraz antitrust.pl kancelaria@szymonsyp.com

Leave A Reply

Filtr antyspamowy *