Chat with us, powered by LiveChat

X Jubileuszowy Ogólnopolski Zjazd Katedr Prawa Handlowego pt. „Tendencje reformatorskie w prawie handlowym”

0

Drodzy Czytelnicy,

Zakład Prawa Handlowego i Gospodarczego WPiA UR ma zaszczyt zaprosić na X Jubileuszowy Ogólnopolski Zjazd Katedr Prawa Handlowego pt. „Tendencje reformatorskie w prawie handlowym”, który odbędzie się w dniach 24 -25 września 2015 roku w Rzeszowie.

Organizacja tak ważnego i prestiżowego wydarzenia jak Zjazd Katedr Prawa Handlowego przez Zakład stanowi duże wyróżnienie dla ośrodka akademickiego w Rzeszowie, bowiem  wśród uczestników i prelegentów X Zjazdu znajdują się pracownicy naukowi reprezentujący wszystkie ważniejsze ośrodki akademickie w naszym kraju, a więc najwybitniejsi teoretycy i praktycy zajmujący się materią prawa handlowego.

Z przyjemnością informujemy, że objęliśmy patronat medialny nad wydarzeniem, co stanowi wspaniałe wyróżnienie dla naszej platformy.

Obrady Zjazdu zostały zasadniczo podzielone na 4 bloki tematyczne obejmujące poszczególne elementy wchodzące w skład szeroko pojętego prawa handlowego:

Część 1. Prawo handlowe – w ujęciu historycznym, międzynarodowym i europejskim,

Część 2. Spółki osobowe oraz prawo upadłościowe,

Część 3. Spółki kapitałowe,

Część 4. Prawo umów i pozostałe tematy.

Uprzejmie informujemy, iż nadal możliwe jest uczestnictwo bierne. Termin dla wpłat za udział bierny mija z dniem 31 lipca br. Opłata konferencyjna wynosi 750 zł.

Szczegółowe informacje można uzyskać:

  • zjazdkatedr.pl
  • zphigur.wix.com/zphig (w zakładce Zjazd Katedr)
  • oraz drogą mailową pod adresem: kontakt@zjazdkatedr.pl
Share.

About Author

dr Szymon Syp LL.M. Adwokat Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytetu na Florydzie oraz Uniwersytetu w Indianie. Specjalizuje się w transakcjach M&A na rynku prywatnym oraz publicznym, w tym w zakresie krajowych i zagranicznych transakcji pracując dla klientów prywatnych, spółek publicznych, akcjonariuszy, firm rodzinnych, spółek wielobranżowych czy funduszy PE/VC. Posiada również doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi biznesu klientów prywatnych, obsługi prawnej startupów, w zakresie restrukturyzacji grup spółek czy też świadczenia usług z zakresu prawa konkurencji. Autor ponad 30 publikacji (w tym komentarzy do MAR, Prawa Pocztowego, Prawa rynku kapitałowego (w opracowaniu) oraz prelegent na przeszło 40 konferencjach. W 2016 r. został  laureatem V edycji konkursu „Prawnicy – liderzy jutra 2016”, organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna i Wolters Kluwer Polska oraz wyróżniony w kategorii "młodzi obiecujący" przez miesięcznik "Gentleman". Założyciel: korporacyjnie.pl, prawoamedycyna.pl oraz antitrust.pl kancelaria@szymonsyp.com

Leave A Reply

Filtr antyspamowy *