Chat with us, powered by LiveChat

Zwycięzcy drugiej edycji nagród „CEE M&A Awards” ogłoszeni

1

Wydawca magazynu CEE M&A Director Magazine już po raz drugi wręczył nagrody w konkursie CEE Mergers & Acquisitions (M&A) Awards. Gala finałowa odbyła się 22 marca w warszawskim hotelu Intercontinental. Wydarzenie odbyło się pod patronatem korporacyjnie.pl 

Wyróżnienia przyznano w 15 kategoriach. W kategorii fundusz Venture Capital roku zwycięzcę ogłosił Radzym Wójcik, współtwórca i autor korporacyjnie.pl . Na filmie niżej możecie zobaczyć, jak Radzym wręcza nagrodę panu Simonasowi Gustainisowi z fundusz Baltcap. Baltcap to jeden z najaktywniejszych inwestorów w Krajach Bałtyckich.

 

Baltcap triumfował w kategorii VC również rok temu, choć tak naprawdę to na transakcjach Private Equity się koncentruje.

W kategorii fundusz Private Equity roku zwyciężył fundusz Abris, podobnie jak w kategorii Wyjście Roku (za sprzedaż Mykogen Group). Natomiast fundusz Coast 2 Coast zdobył wyróżnienia w kategoriach Najlepsza Transakcja Transgraniczna (nabycie rumuńskiej spółki Sunwave Pharm) i transakcja PE roku (nabycie Profi). Partner funduszu C2C, Adam Pietruszkiewicz, został wybrany Profesjonalistą Roku.

EBRD dostał nagrodę dla Banku Inwestycyjnego Roku.

Firma PwC została nagrodzona jako najlepszy doradca transakcyjny, a Marsh jako ubezpieczyciel roku. 

Pełna lista nagrodzonych dostępna jest na stronie organizatora wydarzenia.

Natomiast o poprzedniej edycji konkursu możecie przeczytać tutaj.

fot. materiały Organizatora

Share.

About Author

1 komentarz

Leave A Reply

Filtr antyspamowy *