do Antitrust

Z przyjemnością zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie sezonu warsztatowego Stowarzyszenia Prawa Konkurencji 2014/2015, które odbędzie się w dniu 23 października br. w Pałacu Sobańskich (siedziba Polskiej Rady Biznesu, Al. Ujazdowskiej 13, Warszawa) o godz. 16:30 (rejestracja od godz. 16:00).

Spotkanie otworzy pan Adam Jasser, Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, a część merytoryczną poprowadzi prof. Tadeusz Skoczny, który zaprezentuje tematykę warunkowych zgód na koncentracje jako podstawę do naszej dyskusji warsztatowej.

Po części oficjalnej odbędzie się koktajl.

Wstęp na warsztaty jest wolny, ale obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zapisy przyjmowane są pod adresem mailowym spk@spk.com.pl lub telefonicznie 22 – 242 5654.

Zapraszamy!

+ posts

Szymon jest uznawany za jednego z wiodących specjalistów Venture Capital na polskim rynku. Specjalizuje się w transakcjach M&A na rynku publicznym oraz prywatnym, w tym w zakresie krajowych i zagranicznych transakcji pracując dla spółek publicznych, akcjonariuszy, firm rodzinnych, spółek wielobranżowych czy funduszy PE/VC. Posiada również doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi biznesu klientów zagranicznych, klientów prywatnych, funduszy (w tym VC), obsługi prawnej startupów, w zakresie restrukturyzacji grup spółek czy też świadczenia usług z zakresu prawa konkurencji. Jego ponad 10-letnie doświadczenie obejmuje w szczególności doradztwo z zakresu projektów M&A, finansowania typu PE/VC, restrukturyzacji, bieżącej obsługi przedsiębiorstw, finansowania dłużnego oraz prawa konkurencji. Jest autorem ponad 30 publikacji, w tym komentarzy do MAR, Prawa Pocztowego, Ustawy o obligacjach oraz Prawa rynku kapitałowego (w opracowaniu). Był prelegentem na przeszło 40 konferencjach. Członek International Bar Association. W 2016 r. znalazł się wśród laureatów V edycji konkursu „Prawnicy – liderzy jutra 2016”, organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna i Wolters Kluwer Polska oraz wyróżniony w kategorii „młodzi obiecujący” przez miesięcznik „Gentleman”. Rekomendowany przez Legal 500 (2019) w specjalizacji: prawo handlowe, spółki oraz M&A (Polska).

Ukończył Wydział Prawa i Administracji UW (dr), Szkołę Główną Handlową oraz Maurer School of Law (Magister Prawa).

E-mail: kancelaria@szymonsyp.com

Zobacz także

Dodaj swój komentarz

Ustawa o obligacjach. Komentarz
MAR. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie nadużyć na rynku. Komentarz
Prawo Pocztowe Komentarz
Postępowanie cywilne po nowelizacji. Komentarz dla pełnomocników procesowych i sędziów