do Konferencje/Spotkania, Newsy, Patronaty

BIG DATA: Think Big CEE Congress jest jedynym międzysektorowym spotkaniem decydentów z branż: finansowej, telekomunikacyjnej, medialnej, IT, energetycznej,
e-commerce i innych. Stanowi neutralną platformę do dyskusji, wymiany poglądów i doświadczeń, jest także doskonałą okazją do nawiązania i zacieśnienia relacji biznesowych.

Zakres tematyczny Kongresu współtworzony jest przez Radę Programową, której przewodzi Maciej Witucki. Skupia ona prezesów największych firm z powyższych sektorów, którzy zainteresowani są tematyką wykorzystania Big Data, przedstawicieli administracji i organizacji związanych z branżą. Kreowana przez Radę tematyka wydarzenia gwarantuje najwyższy poziom merytoryczny podejmowanych podczas kongresu dyskusji.

Ideą Kongresu jest pokazanie szans i zagrożeń, możliwości i obaw, jak również obecnych
i planowanych uwarunkować prawnych, które determinować będą działania firm w przyszłości. Wydarzenie staje się unikatowe dzięki biznesowemu podejściu do poruszanych zagadnień, a także obecności Gości zagranicznych, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wzbogacą dyskusję, pokazując praktyczne przykłady wdrożeń z zachodnich rynków.

Główne obszary tematyczne:

  • Szanse i zagrożenia dla finalnych konsumentów
  • Prawo i regulacje a przetwarzanie danych
  • Praktyczne przykłady wdrożeń
  • Monetyzacja Big Data
  • Międzysektorowa wymiana danych
  • Stephen Brobst, Chief Technology Officer for Teradata Corporation

Wśród prelegentów m.in.:

  • Mike Turner, Director Center of Excellence, SAS Institute
  • Wojciech Rafał Wiewiórowski, Główny Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  • Sławomir S. Sikora, Prezes Zarządu, Bank Citi Handlowy
  • Matt Ariker, Chief Operating Officer, Consumer Marketing Analytics Center, McKinsey & Company

 

Więcej informacji:

Aneta Pernak, Dyrektor Działu Produkcji Projektów Strategicznych

Tel. +48 22 379 29 18

a.pernak@mmcpolska.pl

KONFERENCJA BIG DATA

 

 

+ posts

Szymon jest uznawany za jednego z wiodących specjalistów Venture Capital na polskim rynku. Specjalizuje się w transakcjach M&A na rynku publicznym oraz prywatnym, w tym w zakresie krajowych i zagranicznych transakcji pracując dla spółek publicznych, akcjonariuszy, firm rodzinnych, spółek wielobranżowych czy funduszy PE/VC. Posiada również doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi biznesu klientów zagranicznych, klientów prywatnych, funduszy (w tym VC), obsługi prawnej startupów, w zakresie restrukturyzacji grup spółek czy też świadczenia usług z zakresu prawa konkurencji. Jego ponad 10-letnie doświadczenie obejmuje w szczególności doradztwo z zakresu projektów M&A, finansowania typu PE/VC, restrukturyzacji, bieżącej obsługi przedsiębiorstw, finansowania dłużnego oraz prawa konkurencji. Jest autorem ponad 30 publikacji, w tym komentarzy do MAR, Prawa Pocztowego, Ustawy o obligacjach oraz Prawa rynku kapitałowego (w opracowaniu). Był prelegentem na przeszło 40 konferencjach. Członek International Bar Association. W 2016 r. znalazł się wśród laureatów V edycji konkursu „Prawnicy – liderzy jutra 2016”, organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna i Wolters Kluwer Polska oraz wyróżniony w kategorii „młodzi obiecujący” przez miesięcznik „Gentleman”. Rekomendowany przez Legal 500 (2019) w specjalizacji: prawo handlowe, spółki oraz M&A (Polska).

Ukończył Wydział Prawa i Administracji UW (dr), Szkołę Główną Handlową oraz Maurer School of Law (Magister Prawa).

E-mail: kancelaria@szymonsyp.com

Recent Posts

Dodaj swój komentarz

Ustawa o obligacjach. Komentarz
MAR. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie nadużyć na rynku. Komentarz
Prawo Pocztowe Komentarz
Postępowanie cywilne po nowelizacji. Komentarz dla pełnomocników procesowych i sędziów