do Corporate

Mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w Kongresie Emerging Europe 2014, który odbędzie się w dniach 12-13 marca 2014 r. w Szkole Głównej Handlowej.

Emerging Europe to dwudniowy, międzynarodowy, anglojęzyczny kongres gospodarczy, organizowany przez SKN Klub Inwestora, poświęcony tematyce inwestowania oraz stosunków gospodarczych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Projekt organizowany jest przy współpracy wiodących instytucji i przedstawicieli rodzimych rynków finansowych. Uczestnikami wydarzenia są studenci ze Szkoły Głównej Handlowej oraz innych uczelni polskich, jak również zaproszeni goście z innych krajów regionu.

Dla zainteresowanych agenda.

W tym roku oprócz patronatu medialnego Korporacyjnie.pl, członkowie naszego zespołu będą moderować dwa panele.

O szeroko rozumianej energetyce z panelistami reprezentującymi takie uznane spółki jak: PGE SA, PKN ORLEN SA czy Polenergia sp. z o.o. w dniu 12 marca będzie dyskutował Wojciech Bagiński, natomiast 13 marca szereg tematów wokół fuzji i przejęć poruszą w ramach panelu m.in. z prezesem Grupy Azoty Andrzej Tropaczyński i Radzym Wójcik.

Zapraszamy!

+ posts

Szymon jest uznawany za jednego z wiodących specjalistów Venture Capital na polskim rynku. Specjalizuje się w transakcjach M&A na rynku publicznym oraz prywatnym, w tym w zakresie krajowych i zagranicznych transakcji pracując dla spółek publicznych, akcjonariuszy, firm rodzinnych, spółek wielobranżowych czy funduszy PE/VC. Posiada również doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi biznesu klientów zagranicznych, klientów prywatnych, funduszy (w tym VC), obsługi prawnej startupów, w zakresie restrukturyzacji grup spółek czy też świadczenia usług z zakresu prawa konkurencji. Jego ponad 10-letnie doświadczenie obejmuje w szczególności doradztwo z zakresu projektów M&A, finansowania typu PE/VC, restrukturyzacji, bieżącej obsługi przedsiębiorstw, finansowania dłużnego oraz prawa konkurencji. Jest autorem ponad 30 publikacji, w tym komentarzy do MAR, Prawa Pocztowego, Ustawy o obligacjach oraz Prawa rynku kapitałowego (w opracowaniu). Był prelegentem na przeszło 40 konferencjach. Członek International Bar Association. W 2016 r. znalazł się wśród laureatów V edycji konkursu „Prawnicy – liderzy jutra 2016”, organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna i Wolters Kluwer Polska oraz wyróżniony w kategorii „młodzi obiecujący” przez miesięcznik „Gentleman”. Rekomendowany przez Legal 500 (2019) w specjalizacji: prawo handlowe, spółki oraz M&A (Polska).

Ukończył Wydział Prawa i Administracji UW (dr), Szkołę Główną Handlową oraz Maurer School of Law (Magister Prawa).

E-mail: kancelaria@szymonsyp.com

Zobacz także

Dodaj swój komentarz

Ustawa o obligacjach. Komentarz
MAR. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie nadużyć na rynku. Komentarz
Prawo Pocztowe Komentarz
Postępowanie cywilne po nowelizacji. Komentarz dla pełnomocników procesowych i sędziów