do Antitrust, Newsy

Osoby zainteresowane prawem konkurencji uśmiechną się zapewne z lekkim podekscytowaniem na wiadomość o jubileuszowej konferencji CARS (Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych Uniwersytetu Warszawskiego). Konferencja zaplanowana została z okazji dziesięciolecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej, a jej wymowny tytuł to: „Wpływ prawa unijnego na polskie prawo antymonopolowe i regulacyjne„. Konferencja odbędzie się 21 maja 2014 r. w godzinach od 9.00 do 17.00 na Wydziale Zarządzania UW (ul. Szturmowa 1/3, bud. B, II piętro, sala B-205).

Paneliści podejmą się oceny rozwoju polskiego prawa antymonopolowego pod kątem standardów wynikających z prawa unijnego. Poza tuzami polskiego publicznego prawa gospodarczego (prof. Miąsik, Dudzik, Strzyczkowski, Kosikowski, Hoff, Skoczny), w konferencji wezmą udział redaktorzy korporacyjnie.pl: niżej podpisany oraz Szymon Syp. Ja będę mówił o joint ventures a Szymon o wszystkim:)
 
Serdecznie zapraszamy!
+ posts

Piotr kieruje działem prawnym w centrum analitycznym Polityka Insight. Wcześniej pracował w wiodących międzynarodowych kancelariach w Warszawie oraz w Dyrekcji ds. Konkurencji w Brukseli. Specjalizuje się w prawie antymonopolowym oraz publicznym prawie gospodarczym. Ukończył prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Nowojorskim. Adwokat stanu Nowy Jork.

Zobacz także

Dodaj swój komentarz

Ustawa o obligacjach. Komentarz
MAR. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie nadużyć na rynku. Komentarz
Prawo Pocztowe Komentarz
Postępowanie cywilne po nowelizacji. Komentarz dla pełnomocników procesowych i sędziów