do Konferencje/Spotkania, Newsy, Patronaty

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Konferencji Międzynarodowej organizowanej przez ELSA Kraków pt. „Mitigating the impact of the Economic Crisis in Europe by legal regulations”.

Patronat medialny nad konferencją objęło Korporacyjnie.pl

Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia 2013 r. w Auditorium Maximum – Centrum dydaktyczno kongresowym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Głównym celem Konferencji jest przegląd zasadniczych kwestii związanych ze zmianami legislacyjnymi, traktowanymi jako remedium na kryzys nękający Europę – przeanalizowanie okoliczności, w jakich przyszło walczyć krajom nim dotkniętych o stabilność rynków finansowych, ocena narzędzi, po które sięgają decydenci, prognozy i uwagi dla zastosowanych rozwiązań.

Grupa Lokalna ELSA Kraków Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poland pragnie, by Konferencja ta stała się forum wymiany poglądów pomiędzy ekspertami oraz studentami. Liczymy, że wydarzenie umożliwi skomunikowanie się środowiska prawniczego ze światem ekonomii oraz zwiększy świadomość poruszanych kwestii wśród zainteresowanych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na: www.elsaagainstcrisis.pl

W charakterze podsumowania Konferencji oraz w celu utrwalenia poczynionych ustaleń oraz sformułowanych wniosków, planowane jest stworzenie wydawnictwa pokonferencyjnego, zawierającego zapis referatów oraz dyskusji. 

Fanpage: www.facebook.com/elsaagainstcrisis

Serdecznie zapraszamy !

+ posts

Szymon jest uznawany za jednego z wiodących specjalistów Venture Capital na polskim rynku. Specjalizuje się w transakcjach M&A na rynku publicznym oraz prywatnym, w tym w zakresie krajowych i zagranicznych transakcji pracując dla spółek publicznych, akcjonariuszy, firm rodzinnych, spółek wielobranżowych czy funduszy PE/VC. Posiada również doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi biznesu klientów zagranicznych, klientów prywatnych, funduszy (w tym VC), obsługi prawnej startupów, w zakresie restrukturyzacji grup spółek czy też świadczenia usług z zakresu prawa konkurencji. Jego ponad 10-letnie doświadczenie obejmuje w szczególności doradztwo z zakresu projektów M&A, finansowania typu PE/VC, restrukturyzacji, bieżącej obsługi przedsiębiorstw, finansowania dłużnego oraz prawa konkurencji. Jest autorem ponad 30 publikacji, w tym komentarzy do MAR, Prawa Pocztowego, Ustawy o obligacjach oraz Prawa rynku kapitałowego (w opracowaniu). Był prelegentem na przeszło 40 konferencjach. Członek International Bar Association. W 2016 r. znalazł się wśród laureatów V edycji konkursu „Prawnicy – liderzy jutra 2016”, organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna i Wolters Kluwer Polska oraz wyróżniony w kategorii „młodzi obiecujący” przez miesięcznik „Gentleman”. Rekomendowany przez Legal 500 (2019) w specjalizacji: prawo handlowe, spółki oraz M&A (Polska).

Ukończył Wydział Prawa i Administracji UW (dr), Szkołę Główną Handlową oraz Maurer School of Law (Magister Prawa).

E-mail: kancelaria@szymonsyp.com

Zobacz także

Dodaj swój komentarz

Ustawa o obligacjach. Komentarz
MAR. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie nadużyć na rynku. Komentarz
Prawo Pocztowe Komentarz
Postępowanie cywilne po nowelizacji. Komentarz dla pełnomocników procesowych i sędziów