do Konferencje/Spotkania, Patronaty

Już 28 września 2020 r. odbędzie się na Stadionie Wrocław pierwsza edycja kongresu gospodarczo-geopolitycznego „Forum G2”. Forum G2 to nowe wydarzenie na kongresowej mapie Polski. Przedstawiciele świata biznesu, nauki i polityki w jednym miejscu wezmą udział w piętnastu panelach dyskusyjnych. Misją organizatorów jest popularyzacja najważniejszych zagadnień związanych z gospodarką i inspirowanie nowymi możliwościami biznesowymi, związanymi z rozwojem technologii.

Tegoroczne wydarzenie opiera się na trzech grupach tematycznych – gospodarce, geopolityce i innowacjach. Organizatorzy zapowiadają, że w każdym z moderowanych paneli dyskusyjnych zasiądą autorytety i praktycy biznesu, tocząc dyskusję na niezwykle interesujące i ważne tematy.

Członkowie rady programowej Forum G2 zaproponowali różnorodne tematy debat. M.in panele związane z wpływem pandemii, zmianami klimatycznymi i przemianami w Europie na układ sił geopolitycznych, cyberbezpieczeństwem i szeroko pojętym bezpieczeństwem energetycznym. Będzie mowa również o rewolucji przemysłowej 4.0, szpitalach 4.0, elektromobilności, czy w końcu szansach polskiego biznesu w przestrzeni kosmicznej.

Kongres odbędzie się 28 września 2020 r. we Wrocławiu na Stadionie Wrocław. W organizację wydarzenia zaangażowały się wszystkie dolnośląskie izby gospodarcze oraz organizacje biznesowe z całego kraju. 

Agenda i bilety dostępne są na stronie organizatora – www.forumg2.com.
Korporacyjnie.pl jest partnerem tego wydarzenia. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału!

Spot promujący Forum G2 tutaj:

+ posts
Recent Posts

Dodaj swój komentarz

Ustawa o obligacjach. Komentarz
MAR. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie nadużyć na rynku. Komentarz
Prawo Pocztowe Komentarz
Postępowanie cywilne po nowelizacji. Komentarz dla pełnomocników procesowych i sędziów