do Patronaty

Miło nam poinformować, że korporacyjnie.pl po raz kolejny zostało partnerem konkursu CEE Investment Awards, organizowanego przez wydawnictwo EuropaProperty. W tym roku odbędzie się już ósma edycja Konkursu.

Nagrody w konkursie przyznawane są podmiotom, działającym w regionie CEE za inwestycje już zakończone sukcesem i zwiastujące dalsze sukcesy w przyszłości.

Obecnie trwa proces nominacji i oceny kandydatów. Natomiast zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 25 października w Hotelu Intercontinental w Warszawie. Według informacji przekazanych nam przez Organizatorów, udział w gali potwierdziło już ok. 400 przedstawicieli firm z regionu CEE.

Więcej informacji na stronie http://www.ceeinvestmentawards.com/

W dniu Gali Finałowej, odbędzie się też konferencja inwestycyjna, podczas której głos zabiorą inwestorzy, deweloperzy, przedstawiciele banków oraz najemcy z sektorów retail, hotelarskiego, biurowego i przemysłowego.

Ponadto, również w dniu Gali Finałowej, odbędzie się „PropTech Market Place” – wydarzenie podczas którego uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą nowych technologii, usprawniających funkcjonowanie w branży nieruchomościowej.

 

Podsumowanie ubiegłorocznej edycji można przeczytać tutaj.

 

+ posts
Recent Posts

Dodaj swój komentarz

Ustawa o obligacjach. Komentarz
MAR. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie nadużyć na rynku. Komentarz
Prawo Pocztowe Komentarz
Postępowanie cywilne po nowelizacji. Komentarz dla pełnomocników procesowych i sędziów