do Konferencje/Spotkania, Newsy

W imieniu Korporacyjnie.pl oraz Biura Prasowego Okręgowej Rady Adwokackie serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w pierwszym z cyklu spotkań przedwyborczych. Zaczynamy od spotkania z kandydatami na dziekana Izby Adwokackiej w Warszawie. Osobno odbędą się spotkania z kandydatami do innych organów warszawskiej adwokatury, w tym na rzecznika dyscyplinarnego, sędziów sądu dyscyplinarnego oraz z kandydatami do Okręgowej Rady Adwokackiej.

Zapraszamy do zadawania pytań kandydatom.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania do kandydatów na dziekana, zapraszamy do przesyłania ich pod adres e-mail: rzecznik.prasowy@ora-warszawa.com.pl w terminie do 31 stycznia 2016 r. Najciekawsze pytania zostaną zadane podczas spotkania! Wydruk pozostałych przekażemy kandydatom i być może, jeśli czas im pozwoli, odpowiedzą na nie już po spotkaniu.

Kandydatów prosimy o kontakt

Jednocześnie, uprzejmie prosimy wszystkich, rozważających kandydowanie w wyborach na Dziekana o kontakt z adw. Michałem Fertakiem – rzecznikiem prasowym ORA w Warszawie w celu ustalenia szczegółów udziału w spotkaniu.

Prowadzący i formuła spotkania

Spotkanie będzie miało dynamiczną, telewizyjną formułę, jednocześnie umożliwiającą swobodną dyskusję i wymianę poglądów między kandydatami. W trosce o wysoki, merytoryczny poziom dyskusji, kandydaci otrzymają przed spotkaniem spis głównych wątków i kluczowych pytań, które zostaną poruszone podczas spotkania. Szczegółowa formuła debaty zostanie uzgodniona bezpośrednio przez organizatorów spotkania z kandydatami.

Spotkanie jest organizowane przez Biuro Prasowe Okręgowej Rady Adwokackiej we współpracy z Korporacyjnie.pl. Współzałożyciel i redaktor Korporacyjnie.pl – doktor Szymon Syp będzie jednym z moderatorów dyskusji. Sylwetki pozostałych prowadzących oraz dalsze informacje o spotkaniu przedstawimy Państwu już wkrótce.

+ posts
Recent Posts

Dodaj swój komentarz

Ustawa o obligacjach. Komentarz
MAR. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie nadużyć na rynku. Komentarz
Prawo Pocztowe Komentarz
Postępowanie cywilne po nowelizacji. Komentarz dla pełnomocników procesowych i sędziów