do Newsy

Drodzy Czytelnicy,

znaczna część naszej aktywności przejawia się na naszych profilach społecznościowych.

Zachęcamy do ich polubienia i obserwowania.

Jesteśmy obecni na:

a) Facebooku – https://www.facebook.com/Korporacyjniepl-286429861447999/;

b) LinkedIn – https://www.linkedin.com/in/korporacyjnie-pl-6b8b90a3?authType=name&authToken=eH7E&trk=hp-feed-member-name oraz https://www.linkedin.com/groups/4439386 (grupa);

c) Twitterze – https://twitter.com/korporacyjniepl

Zachęcamy także do zapisywania się do newslettera (nie spamujemy) – raz na kilka tygodni wysyłamy wybrane artykuły pocztą elektroniczną do osób, które zapisały się (zapisać można się wpisując swój e-mail w pole na samym dole naszej strony).

Jeśli macie jakieś pytania – piszcie na korporacyjnie@gmail.com

+ posts

Szymon jest uznawany za jednego z wiodących specjalistów Venture Capital na polskim rynku. Specjalizuje się w transakcjach M&A na rynku publicznym oraz prywatnym, w tym w zakresie krajowych i zagranicznych transakcji pracując dla spółek publicznych, akcjonariuszy, firm rodzinnych, spółek wielobranżowych czy funduszy PE/VC. Posiada również doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi biznesu klientów zagranicznych, klientów prywatnych, funduszy (w tym VC), obsługi prawnej startupów, w zakresie restrukturyzacji grup spółek czy też świadczenia usług z zakresu prawa konkurencji. Jego ponad 10-letnie doświadczenie obejmuje w szczególności doradztwo z zakresu projektów M&A, finansowania typu PE/VC, restrukturyzacji, bieżącej obsługi przedsiębiorstw, finansowania dłużnego oraz prawa konkurencji. Jest autorem ponad 30 publikacji, w tym komentarzy do MAR, Prawa Pocztowego, Ustawy o obligacjach oraz Prawa rynku kapitałowego (w opracowaniu). Był prelegentem na przeszło 40 konferencjach. Członek International Bar Association. W 2016 r. znalazł się wśród laureatów V edycji konkursu „Prawnicy – liderzy jutra 2016”, organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna i Wolters Kluwer Polska oraz wyróżniony w kategorii „młodzi obiecujący” przez miesięcznik „Gentleman”. Rekomendowany przez Legal 500 (2019) w specjalizacji: prawo handlowe, spółki oraz M&A (Polska).

Ukończył Wydział Prawa i Administracji UW (dr), Szkołę Główną Handlową oraz Maurer School of Law (Magister Prawa).

E-mail: kancelaria@szymonsyp.com

Recent Posts

Dodaj swój komentarz

Ustawa o obligacjach. Komentarz
MAR. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie nadużyć na rynku. Komentarz
Prawo Pocztowe Komentarz
Postępowanie cywilne po nowelizacji. Komentarz dla pełnomocników procesowych i sędziów