do Newsy, Patronaty

Wydawca CEO Manufacturing Magazine po raz piąty zorganizował galę Manufacturing Excellence & Industrial Property Awards. Nagrody wyróżniały liderów branży z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.

Recaro Aircraft Seating, Toyota Motor Europe, Panattoni Europe i Valeo Group zdobyli nagrody w największej ilości kategorii. Nagrodę w kategorii Product Design/Life Cycle Management wręczył dr Szymon Syp w imieniu korporacyjnie.pl .

Ogłoszony został również termin przyszłorocznej edycji. 6. edycja CEE Manufacturing Excellence Awards odbędzie się 21 czerwca 2018 roku.

Lista zwycięzców w wybranych kategoriach niżej. Natomiast pełna lista nagrodzonych i nominowanych opublikowana została na stronie organizatorów.

 

Professional Service Provider Hays Poland

Facilities Maintenance/Property Management Apleona HSG Facility Management

Corporate Real Estate Agency Cushman & Wakefield

Construction Company Kajima Poland

Industrial Developer Panattoni Europe

Logistics Services Supplier DSV Solutions

Robotics/Automation Supplier Valeo Group

Manufacturing Supplier of the Year Igus

Plant Manager Thomas Keller – RECARO Aircraft Seating

Sustainability and Environment Valeo Group

Business & Science Koettermann

Information Technology for Manufacturing Toyota Motor Europe

Automation/Robotics Toyota Motor Europe

Maintenance Toyota Motor Europe

Product Design/Life Cycle Management Valeo Group

Supply Chain Management Logistics Toyota Motor Europe

Customer Satisfaction RECARO Aircraft Seating

Quality Control RECARO Aircraft Seating

Professional of the Year Michal Nowicki – RECARO Aircraft Seating Polska

+ posts

 

Radzym Wójcik jest adwokatem w warszawskim biurze międzynarodowej kancelarii Baker McKenzie.

Radzym współtworzył i jest aktywnym członkiem multidyscyplinarnego zespołu warszawskich prawników Baker McKenzie („Innovation Team”), powołanego w celu wspierania zespołów TMT funduszy Private Equity i Venture Capital, jak również klientów zainteresowanych nowymi technologiami, w szczególności z zakresu big data, AI, FinTechu oraz InsurTechu.

Obsługiwał szereg transakcji fuzji i przejęć. Pracował przy transakcjach z udziałem funduszy Venture Capital i Private Equity, jak i inwestorów branżowych (w szczególności przy przejęciach w branży medycznej i w przemyśle ciężkim). Uczestniczył w wielu krajowych i międzynarodowych projektach. Z sukcesem wspiera klientów po obu stronach stołu negocjacyjnego, na wszystkich etapach transakcji M&A. Doradza także polskim przedsiębiorcom w związku z międzynarodową ekspansją ich biznesów i pozyskiwaniem inwestorów za granicą.

Obecnie, doradza również Ministrowi Rozwoju w pracach nad wprowadzeniem do polskiego kodeksu spółek handlowych nowej spółki kapitałowej, Prostej Spółki Akcyjnej. We wrześniu 2016 został powołany przez Ministra Rozwoju w skład Zespołu do opracowania rekomendacji w zakresie projektu przepisów regulujących prostą spółkę akcyjną. Ma ona być wehikułem dedykowanym startupom, Venture Capital i branży innowacyjnej.

W 2015 roku został uznany za jednego z 30 wyróżniających się prawników, którzy nie ukończyli 35 lat w rankingu „Rising Stars – Prawnicy. Liderzy Jutra” organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną i wydawnictwo Wolters Kluwer.

Recent Posts

Dodaj swój komentarz

Ustawa o obligacjach. Komentarz
MAR. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie nadużyć na rynku. Komentarz
Prawo Pocztowe Komentarz
Postępowanie cywilne po nowelizacji. Komentarz dla pełnomocników procesowych i sędziów